S90 z napędem hybrydowym

Już teraz w naszej ofercie!

S90 T8 to najmocniejszy wariant flagowej limuzyny Volvo. Łączy znaną nam elegancję i komfort z troską o ekologię oraz niebagatelną mocą silnika. Klasyczny napęd został uzupełniony o moc elektryczną, tworząc z tej dynamicznej limuzyny hybrydę typu plug-in.


Osiągi


Moc

392 KM

Zasięg na napędzie elektrycznym

61 km

Średnie spalanie

2 l/100 km.

Emisja CO2

48 g/km


Charakterystyka


Niższa emisja

W trybie całkowicie elektrycznym codzienne dojazdy do pracy mogą oznaczać jazdę pozbawioną emisji spalin.

Czystsze powietrze

Filtr powietrza najnowszej generacji eliminuje 95% cząstek stałych PM 2.5, gwarantując czystsze powietrze w kabinie.

Zaskakująca moc

S90 T8 napędzany jest czterocylindrowym silnikiem o pojemności skokowej 1.969 ccm i mocy 392 koni mechanicznych.


Funkcje Google


S90 T8 jest wyposażony w najlepszą nawigację w swojej klasie, która zapewnia informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i automatyczne korekty trasy.

Asystent Google pozwoli ci na głosowe sterowanie aplikacjami i niektórymi funkcjami S90. Możesz obsługiwać programy, wykonywać telefony i dostosowywać warunki w kabinie nie odrywając rąk od kierownicy!

Za najwyższą jakość dźwięku w kabinie jest odpowiedzialny system Bowers & Wilkins, który zapewni niezwykłe doznania podczas słuchania ulubionej piosenki, podcastu lub audiobooku.

Doskonale znany Ci interfejs pozwoli na intuicyjną obsługę i instalację ulubionych programów ze sklepu Google!


Ładowarka Wallbox


Nie musisz szukać stacji ładowania, aby cieszyć się napędem elektrycznym. Ładowarka Wallbox może znaleźć się na ścianie twojego garażu!
Wallbox oferuje moc do 11 kW podczas ładowania samochodu elektrycznego i do 3,5 kW podczas ładowania samochodu plug-in hybrid/Twin Engine.

Dowiedź się więcej!


Volvo bezpieczne jak zawsze


S90 T8 jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa, znane nam z poprzednich wersji tego modelu. Nowoczesne czujniki powiadomią nas o zbliżającym się zagrożeniu przed i za pojazdem, a nawet wyhamują pojazd jeśli uznają to za konieczne.
Dodatkowo system BLIS pomoże nam podczas zmiany pasa ruchu, ostrzegając o pojazdach znajdujących się w martwym polu lusterek

źródło: www.volvocars.com