Spełnione oczekiwania dealerów

Spełnione oczekiwania dealerów

Firma konsultingowa E&Y już od czternastu lat wykonuje Niezależne Badanie Satysfakcji Dealerskiej, która oceniła relację dealerów z importerami 26 marek działających w Polsce. W tym roku Volvo Cars zajęło solidne trzecie miejsce.

Badanie było skierowane do osób zarządzających stacjami dealerskimi, którzy oceniali swoje zadowolenie. Łącznie uzyskano 395 ankiet od dealerów, którzy oceniali relację z importerami na trzech płaszczyznach:

  1. Ocena produktu
  2. Polityka importera
  3. Ocena centrali

Na pierwszych miejscach TOP 15 uplasowała się Toyota, Lexus oraz Volvo Cars. Na trzech ostatnich miejscach znajdziemy firmy: Hyundai, SEAT oraz Volkswagen.

Volvo Car Poland to firma, która przykłada ogromną wagę współpracy z dealerami. Od kilku lat zajmujemy czołowe miejsca w tym badaniu. Przez okres pandemii udało nam się przeprowadzić naszą firmę i naszych dealerów suchą stopą. Gdy rynek spadał niemal o jedną czwartą, nasza sprzedaż pozostała na niemal identycznym poziomie jak przed pandemią. Mamy określoną wizję dokąd zmierzamy jako marka. Dajemy poczucie bezpieczeństwa nie tylko naszym klientom, ale także partnerom biznesowym

Emil Dembiński, prezes Volvo Car Poland. 

źródło: www.volvocars.com